З 2000 по 2005 рік навчався в Дніпропетровській медичній академії.

Під час навчання працював мед братом в Центрі патології голови та шиї Дніпропетровської міської лікарні №4.

З 2005 по 2007 рік проходив інтернатуру на базі дніпропетровських стоматологічних установ.

Закінчивши навчання працював лікарем-стоматологом в стоматологічних клініках «Ексіма» та «Нова» та «Вікторія» в місті Запоріжжя.

З 2010 року почав свою справу на базі Медичного центру «Довіра».

На даний момент моя стоматологічна практика виросла в кількісному складі. Разом зі мною працюють лікарі, які ставлять перед собою високі цілі в якості лікування. Ми не економимо в часі на лікування за рахунок якості. Ми постійно вдосконалюємось та рухаємось вперед.

Був на практичних майстер-классах та лекціях у стоматологів зі світовим ім`ям,таких як: Назарій Михайлюк, Максим Белоград, Гаджи Дажаєв,Вадим Загородній. Був на великій кількості лекцій, симпозіумів, конференцій та стоматологічних виставок де також виступали відомі лікарі.

Зараз приймаю участь в навчанні молодих лікарів-інтернів, які проходять практику на базі нашої клініки. В 2015 двічі був на роботі в проекті «Тризуб-Дентал», де надавав допомогу захисниками України в Донецькій області. Також ми надали безоплатну повну стоматологічну допомогу більше ніж 50 військовим в нашій клініці.

В 2016 зробили повне переоснащення клініки закупивши нове італійське та німецьке обладнання для більш якісної роботи.

Застосовуємо нові методи лікування і відновлення жувальної та естетичної функції зубів. Надаємо широкий спектр послуг. Наша робота направлена повну санацію порожнини рота,включаючи якісну гігієну та відновлення цілісності зубів та гармонійне їх співвідношення в формі та кольорі,а також в прикусі. Ми використовуємо різні методики в залежності від конкретних умов в тій чи іншій ситуації. Надаємо повну інформацію пацієнту стосовно його ситуації по відновленню зубних рядів, враховуючи його фінансові можливості клінічний статус. Після повного відновлення зубів ми надаємо післяпродажне обслуговування наших робіт, кожні півроку запрошуючи на профілактичну чистку.